Zápisy do mateřských škol zřízených městskou částí Praha 10 od školního roku 2022/2023

Seznam přijatých dětí na školní rok 2022/23

Vážení rodiče dětí, přijatých do Mateřské školy Kodaňská od školního roku 2022/23,

vzhledem k tomu, že během prázdnin dojde ke změně vedení školy, bylo by neprofesionální pořádat nyní třídní schůzky a sdělovat Vám informace, které možná budou od září pozměněny.

Počítejte s tím, že 6.9.2022 od 16:00 hod proběhnou třídní schůzky na třídách, kam bude Vaše dítě zařazeno.

Prosíme, aby jste si na tento čas zajistili hlídání.

Během letních prázdnin připravte své dítě ( ale i sebe :-) )na přechod do jiného, školního, režimu.

Odloučení od rodičů bývá kolikrát náročné více pro rodiče, než pro dítě samotné  :-)

Trénujte sebeobsluhu - oblékání, svlékání ( paní učitelky samozřejmě dětem pomohou, ale obléknout

21 dětí je hlavně z počátku velmi náročné )

Naučte děti poznat své oblečení a pro jistotu vše podepište. Stává se, že některé děti                                              mají stejné oblečení a je pak složité, vypátrat, komu patří.

- záchodování ( pokud Vaše dítě ještě nosí plíny - odbourejte je!!!)

Přejeme Vám i dětem krásné léto a těšíme se v září na viděnou

Na první dny budou děti potřebovat :  pohodlné oblečení do třídy

pohodlné oblečení na pobyt venku

bačkory