Zápisy do mateřských škol zřízených městskou částí Praha 10 od školního roku 2020/2021

Vážení rodiče,

konečné výsledky zápisů na školní rok 2020/2021 naleznete    ZDE.pdf

Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2020/2021 obdrží rodiče vzhledem k současné situaci v ZÁŘÍ na třídních schůzkách dne 2.9.2020.

Vážení rodiče nově přijatých dětí,

Vzhledem k tomu, že jsme bohužel neměli tu možnost se seznámit s Vámi ani s dětmi a nemohli jsme si sdělit základní informace ohledně fungování školky, připravili jsme pro Vás alespoň souhrn všeho důležitého.

Školní rok začíná v úterý 1.9.2020 (alespoň v to doufáme :-) ).

Školné na rok 2020/21 -           740,- Kč

Stravné                     1den á       40,-Kč

Děti s OŠD                1den á      45,-Kč

Škola je otevřena od 6:30 – 8:00 hod.

Pozdější příchody jsou možné po domluvě s paní učitelkami na třídě, ale nejpozději v 8:30 hod by měly být děti ve třídě. Naplánujte si příchody tak, abyste měli dostatek času zorientovat se v prostorách MŠ, najít šatnu a skříňku Vašeho dítěte, v klidu a beze spěchu se převléknout, se seznámit s paní učitelkami a rozloučit se. Loučení zbytečně neprotahujte. Čím delší loučení, tím je to těžší. Pro obě strany. Věřte nám, víme, o čem mluvíme :-) .

V prvních týdnech, pokud to bude možné, preferujeme docházku pouze do oběda. Vše záleží na Vás a hlavně na dětech, jak budou zvládat odloučení, změnu režimu, nové kamarády. Vše je na individuální domluvě.

Ve středu 2.9.2020 od 16:00 hod se budou konat třídní schůzky, kde se dozvíte vše důležité. Každá třída a každá paní učitelka má svá specifika a požadavky, které Vám na schůzkách sdělí.

Již takto dopředu Vás žádáme o zajištění hlídání pro Vaše děti v době třídních schůzek.

Děti s sebou do školky potřebují:

Oblečení do třídy

Oblečení na zahradu

Náhradní oblečení pro případ „nehody“ (kompletní převlečení)

Pyžamo

Bačkory (nazouvací)