Zápisy do mateřských škol zřízených městskou částí Praha 10 od školního roku 2021/2022

Vážení zákonní zástupci,

zde naleznete   Seznam přijatých dětí.

zde naleznete Seznam doplněných dětí.docx

Rozhodnutí o nepřijetí budou odeslána na adresu zákonných zástupců, kterou uvedli na Přihlášce k předškolnímu vzdělávání.

Informace pro nově přijaté děti od školního roku 2021/22

Důležité je, aby byly děti připravené na vstup do školky a to nejen po stránce sebeobslužné, ale i sociální.

Trénujte s dětmi oblékání a svlékání. Důležité je samostatné zvládnutí používání WC. Paní učitelky rády pomohou, ale zkuste si obléknout 20 hadích ocásků najednou.

Připravujte je během prázdnin na odloučení od rodičů. Ale i Vy se připravujte na odloučení od dětí.  Děti vycítí nervozitu a reagují na ni. První měsíc doporučujeme vyzvedávat nejmenší děti po obědě.

Děti s sebou do školky budou potřebovat:

• Pohodlné oblečení do třídy
  • Pohodlné oblečení na zahradu
  • Bačkory
  • Pyžamo
  • Jedno ramínko
  • Batůžek
  • Lahvičku na pití (na zahradu)

VŠE PODEPSANÉ!!!!!!!!!!!!!!!

Platební informace obdržíte během prvních 14 dnů v září.

Platby budou probíhat zálohově, k 15. dni v měsíci.

Podrobnější informace, co do které třídy a apod. obdržíte v září. Doufejme, že již na klasických třídních schůzkách.