9.1.2022  18:57

Karanténní opatření aktuálně zahrnují:

Domácí karanténa minimálně po dobu 7 dnů ode dne posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou a vyšetření výtěr z krku a z nosu (RT-PCR test na přítomnost viru SARS-CoV-2) v rozmezí 5. až 7. dne od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou.
V případě, že osoba v průběhu nařízených karanténních opatření nepodstoupí RT-PCR test, ukončí se karanténní opatření této osobě po 14 dnech od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou.
V případě, že se v době nařízených karanténních opatření u osoby objeví klinické příznaky onemocnění covid-19 provede se RT-PCR test.

Pro třídu KOCOUR
Poslední kontakt s pozitivně testovanou osobou byl 4.1.2022. Karanténa končí v termínu 11.1. 2022 včetně, pokud bude osoba bez klinických obtíží a výsledek z odběru/PCR testu bude negativní.

Pro třídu ZAJÍC
Poslední kontakt s pozitivně testovanou osobou byl 6.1.2022. Karanténa končí v termínu 13.1. 2022 včetně, pokud bude osoba bez klinických obtíží a výsledek z odběru/PCR testu bude negativní.

Výjimku z karantény mají osoby, které prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, u kterých uplynula doba izolace, nejeví žádné příznaky onemocnění covid-19 a od prvního pozitivního RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.
Karanténa se nenařídí také osobám, které mají dokončené očkování, tj.  osobám, které byly očkovány proti onemocnění covid-19 a mají vystavený národní certifikát o provedeném očkování, za podmínky, že uplynulo od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dnů, a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění covid-19. V případě výskytu příznaků onemocnění covid-19 v následujících 14 dnech od posledního úzkého kontaktu s pozitivně testovanou osobou se nařídí podstoupit RT-PCR test na přítomnost viru SARS-CoV-2 a osobám s pozitivním výsledkem tohoto testu se nařídí izolace.

9.1.2022

Výsledek PCR testu paní učitelky ze ZAJÍCE je pozitivní.
Dle stávajících pravidel by měla nastoupit karanténa, která trvá 7 dnů (do 11. 1. 2022 včetně v případě dětí z KOCOURA, do 13.1.2022 v případě dětí ze ZAJÍCE), pokud osoba podstoupí RT-PCR test 5. až 7. den s negativním výsledkem.
KHS jsme kontaktovali, zatím nemáme žádné informace o dalším postupu.
Děti z těchto tříd, které COVID-19 v posledních 180 dnech prodělaly, mohou v pondělí přijít s potvrzením o prodělané nemoci. Dále mohou přijít ty děti, které nebyly ve čtvrtek a pátek v MŠ.

7.1.2022

Při nástupu na odpolední směnu byla antigenním testem pozitivně testována paní učitelka z 2.A - Zajíc. Čekáme na výsledek PCR testu.

7.1.2022

Vážení rodiče,
paní učitelka ze třídy 3.B má potvrzený Covid-19. Prosíme, sledujte zdravotní stav svých dětí. Čekáme na další pokyny.

29.12.2021

Dnes jsme provedli vyúčtování stravného za 9 - 12 měsíc. Neprojedené peníze byly odeslány na Vaše účty.

13.12.2021

Vážení rodiče, mateřská škola bude v době vánočních prázdnin od 27. 12. do 31. 12. 2021 UZAVŘENA.

Provoz bude znovu zahájen 3. 1. 2022. Škola bude v předmětném týdnu realizovat dezinfekci všech prostor k možnému zajištění hygienického a bezpečného prostředí pro vaše děti v nadcházejícím kalendářním roce.

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ, KLIDNÉ VÁNOCE A PŘEDEVŠÍM MNOHO ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE 2022

Věnec.jfif

Vánoční besídky

vzhledem ke stále neuspokojivé epidemiologické situaci v zemi jsme nuceni i my dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní pravidla. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že v letošním roce opět nebudou vánoční besídky pro rodiče. Velmi nás mrzí, že vás na tuto akci nemůžeme pozvat, ale snažíme se dělat vše pro vaše i naše zdraví. Nebojte se, děti o Ježíška nepřijdou, již ho máme objednaného i s nadílkou, stromečky ve třídách již svítí a adventní čas si společně s dětmi užijeme co nejlépe.

26.11.2021

VÁŽENÍ RODIČE,

VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE NÁM MNOŽÍ OZNÁMENÉ PŘÍPADY POZITIVNĚ TESTOVANÝCH NA COVID-19

V RODINÁCH DĚTÍ, ŽÁDÁME VÁS O ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K ZDRAVOTNÍMU STAVU VAŠEHO DÍTĚTE.

DĚKUJEME

23.11.2021

Od dnešního dne se děti odpoledne budou vydávat od 15:00 hod.

30.8.2021

Veškeré peníze, které dorazí Vám budeme vracet během posledního týdne v červenci.

Informujeme Vás tímto ohledně uveřejnění rozpočtu a střednědobého výhledu nákladů a výnosů. Dokumenty jsou uveřejněny na internetových stránkách městské části Praha 10