MČ Praha 10 uzavírá školky!

 

Od úterý 17. března až do odvolání budou zavřeny mateřské školy na Desítce. Na mimořádném zasedání o tom rozhodla Rada MČ Praha 10, a to na základě aktuálního vývoje po víkendu. Ten rovněž přinesl další krizová opatření ze strany Vlády ČR. Školky zůstávaly doposud na doporučení ze strany Magistrátu hl m. Prahy otevřené, aby městská část dále poskytovala tuto veřejnou službu. Zájem rodičů o školky však rychle klesá, stejně jako kapacity pedagogického personálu.

 

Pro děti od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví a ozbrojených sil radnice s Magistrátem hl. m. Prahy aktuálně řeší možnost provizorního otevření některých školských zařízení. 

 

 

 

https://www.cssz.cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni-    

                                                                           

 Pro vydání potvrzení nás prosím kontaktujte e-mailem.

 

 

 

Prosíme rodiče, kdo má doma bavlněná prostěradla, utěrky apod. a mohl by je věnovat pro účely ušití roušek, ať je donese v pondělí, ve středu a v pátek mezi 7-12 hod v igelitové tašce ke školce. Už nemáme z čeho šít. Uvítáme také tkalouny a gumičky. 

 

                                                                         Děkujeme 

 

 

 

 

 

Úhrada stravného - vzhledem k nastalé situaci spojíme platbu za únor a                                           březen. O termínu platby vás budeme informovat.

Úhrada školného -   školné bude adekvátně pokráceno a vyúčtování                                                 proběhne v měsíci červnu.

 

 

 

                                                                          

Od února se platí školné na č.ú. 19-292259339/0800 + v.s. 

Částka 790,- Kč je splatná k 15. dni v měsíci.

                      

 

Informujeme Vás tímto ohledně uveřejnění rozpočtu a střednědobého výhledu nákladů a výnosů. Dokumenty jsou uveřejněny na internetových stránkách městské části Praha 10