Úvod > Naše školka > Aktuality > STÁVKA - informace o přerušení provozu

STÁVKA - informace o přerušení provozu

Vážení rodiče,

z důvodů reálné hrozby plánovaných nekompetentních zásahů do školství, nemáme jinou možnost, než podpořit svůj nesouhlas připojením se ke stávce vyhlášené Českomoravskou konfederací odborových svazů na den 27.11.2023. Tento den bude naše MŠ UZAVŘENA a oběd vám bude automaticky odhlášen.

Věřím, že ani vám, rodičům, není lhostejné, jaké dopady by mohly mít chystané škrty ve školství a že naši účast ve stávce přijmete s pochopením a podporou.

Plánované vánoční focení se přesouvá na 15.12.2023.

Petra Soudková